Chytrá domácnost

Za jedinečnou cenu nabízíme předělávky manuálně ovládaných střešních oken na dálkově ovládaná s elektrickým, nebo solárním napájením (VELUX INTEGRA). Výhodou dálkově ovládaných oken není jenom uživatelský komfort, ale především možnost využívat další balíčky Chytré domácnosti VELUX ACTIVE. Naší specialitou je navíc propojení střešních a fasádních oken do jednoho automaticky ovládaného systému.

Předělávky manuálně ovládaných střešních oken na dálkově ovládaná
Úprava ovládání oken VELUX z manuálního na dálkové je ideální variantou pro střešní okna, která máte mimo dosah. Neocenitelné výhody však přináší i běžně dostupným střešním oknům, neboť díky systému VELUX INTEGRA můžete ovládat více oken najednou (stínění, větrání). Dálkové ovládání může mít elektrické, nebo solární napájení. Předělávky ovládání provádíme celoročně s výjimkou období, kdy na střeše leží sníh.

Balíčky Chytré domácnosti
Provádíme instalace systému VELUX AKTIVE. Systém průběžně monitoruje a vyhodnocuje teplotu, vlhkost a úroveň CO2 v domácnosti a následně automaticky otvírá / zavírá střešní okna, rolety (propojení se systémem VELUX INTEGRA). Navíc díky aplikaci VELUX ACTIVE můžete okna ovládat jednoduše i z chytrého mobilního telefonu.

Propojení střešních a fasádních oken do jednoho automaticky ovládaného systému

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

Chcete-li využít našich služeb, je nejlépe napsat nám e-mail (objednavky@stresnioknamontaz.cz), ve kterém shrnete:

  • Kolik / jakých oken chcete předělat z manuálních na dálkové ovládané. Počet, typ a velikost oken (střešních, fasádních), která chcete zapojit do jednoho, automaticky ovládaného systému. Ideálně nám také emailem pošlete vyfocený výrobní štítek okna. Jak štítek vypadá, a kde ho na okně najdete, zjistíte v našem jednoduchém manuálu.
  • Kdy chcete zakázku realizovat (ihned, do měsíce, na podzim atp.).
  • Kde má být zakázka realizována (místo vč. PSČ).
  • Upřesňující a kontaktní údaje: pro koho je zakázka realizována (fyzická, nebo právnická osoba – firma spravující bytový dům, stavební firma apod.), jméno a telefon kontaktní osoby pro upřesnění případných dalších technických detailů.

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky nebo emailem dle charakteru a rozsahu poptávky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně domluvíme časový harmonogram a uzavřeme smlouvu o dílo.

Poradenství (vč. nezávazného zaměření v případě větších realizací) poskytujeme zdarma.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva