Chytrá domácnost

 

Představte si, jak vaše střešní okno automaticky vpouští dovnitř čerstvý vzduch ve chvíli, kdy to potřebujete. V horkém odpoledni se vaše rolety automaticky zatáhnou, aby u vás doma zůstalo příjemně. Při odchodu z domu byste mohli všechna okna zavřít stisknutím jediného tlačítka. Toto všechno a ještě mnohem víc je možné díky systému VELUX INTEGRA®.

Jednou z hlavních výhod chytré domácnosti je snazší přístup ke zdravějšímu vnitřnímu prostředí s dobrými podmínkami pro kvalitní spánek, pohodlnými vnitřními teplotami, čerstvým vzduchem, vyhovujícími úrovněmi denního světla a přiměřenou vlhkostí.

Systém VELUX AKTIVE průběžně monitoruje a vyhodnocuje teplotu, vlhkost a úroveň CO2 v domácnosti a následně automaticky otvírá / zavírá střešní okna, rolety (propojení se systémem VELUX INTEGRA). Navíc díky aplikaci VELUX ACTIVE můžete okna ovládat jednoduše i z chytrého mobilního telefonu.

Systém VELUX ACTIVE with NETATMO vám bez starostí zajistí zdravější klima domácnosti. Chytré senzory neustále monitorují teplotu, vlhkost a úroveň CO2 ve vaší domácnosti a otevírají a zavírají vaše střešní okna, rolety a žaluzie VELUX INTEGRA® tak, aby vytvořily zdravější vnitřní klima.

Hlavní výhody

 • Větrání na základě senzorů: Chytré senzory neustále monitorují teplotu, vlhkost a úroveň CO2 a podle těchto údajů otevírají nebo zavírají střešní okna.
 • Mějte věci pod kontrolou: Ovládejte svá střešní okna, rolety a venkovní rolety VELUX INTEGRA® pomocí aplikace VELUX ACTIVE, ať jste kdekoli.
 • Snadná instalace: Aplikaci VELUX ACTIVE pro ovládání vnitřního klimatu lze nainstalovat bez odborné pomoci.

https://www.velux.cz/produkty/chytra-domacnost

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

Chcete-li využít našich služeb, je nejlépe napsat nám e-mail (objednavky@stresnioknamontaz.cz), ve kterém shrnete:

 • Kolik / jakých oken chcete předělat z manuálních na dálkové ovládané. Počet, typ a velikost oken (střešních, fasádních), která chcete zapojit do jednoho, automaticky ovládaného systému. Ideálně nám také emailem pošlete vyfocený výrobní štítek okna. Jak štítek vypadá, a kde ho na okně najdete, zjistíte v našem jednoduchém manuálu.
 • Kdy chcete zakázku realizovat (ihned, do měsíce, na podzim atp.).
 • Kde má být zakázka realizována (místo vč. PSČ).
 • Upřesňující a kontaktní údaje: pro koho je zakázka realizována (fyzická, nebo právnická osoba – firma spravující bytový dům, stavební firma apod.), jméno a telefon kontaktní osoby pro upřesnění případných dalších technických detailů.

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky nebo emailem dle charakteru a rozsahu poptávky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně domluvíme časový harmonogram a uzavřeme smlouvu o dílo.

Vzhledem k množství práce a s ohledem na to, kolik času nám zabírá zaměřování zakázek a konzultace na místě, jsme nuceni tuto službu zpoplatit. Jednorázová částka 500 Kč bez DPH zahrnuje maximálně hodinovou konzultaci vč. dopravy (platí pro zakázky v našem dosahu, tzn. Blanensko, Brno apod.) a bude vám následně odečtena z ceny případné montáže. Poplatek se týká i konzultací k servisům. Děkujeme za pochopení.

Kontaktujte nás

 • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
 • +420 605 541 224
 • objednavky@stresnioknamontaz.cz
 • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva