Akce markýzy

Pokud hledáte nejlevnější a nejrychlejší cestu proti přehřívání podkroví, je Akce MARKÝZY přímo pro vás. Montáží markýzy na střešní okno můžete snížit teplotu v podkroví až o 6°C. Markýza zamezuje dopadu až 70 % slunečních paprsků na střešní okno. A navíc – dle rozměru okna pořídíte manuálně ovládanou markýzu v ceně od 1400 Kč do 2830 Kč.

Nejen proto jsme se rozhodli na manuálně ovládané markýzy udělat časově neohraničenou akci,
která spočívá v tom, že vám:
1.       Markýzu dovezeme až do domu
2.       Markýzu namontujeme
3.       Za vše zaplatíte běžnou ceníkovou cenu, ani korunu navíc

Příklad cen markýz včetně montáže

VELUX markýza na nejprodávanější rozměr okna MK06 za 1790 Kč vč. DPH
ROTO markýza v podobném rozměru 7/11 za 2020 Kč vč. DPH
FAKRO markýza za 2408 Kč vč. DPH

Pokud máte okna jiných značek, na která výrobce markýzy nedodává, a vy stojíte o to, aby se vaše podkroví méně v létě přehřívalo, napište nám. Máme i pro vás velmi chytré a účinné řešení, kterým je vnitřní multifunkční roletka MULTIFILM.

Velikost okna vyčtete na výrobním štítku okna, kde ji na okně najdete, vám rádi poradíme e-mailem. Tuto informaci budete potřebovat i při objednání.

Podmínky akce

 • Akce se vztahuje na montáže v okruhu do cca padesáti kilometrů od Blanska. Náš pomyslný okruh je vyznačen městy: Olomouc, Svitavy, Bystřice nad Pernštejnem, Rosice, Velká Bíteš, Hustopeče, Bučovice, Kroměříž. Montáž v Brně a okolí je samozřejmostí. Bydlíte dál, než je náš okruh 50 km? I tak k vám rádi dojedeme, ale za každý kilometr nad tento okruh, si účtujeme 10 Kč/ km. O tomto se prosím více informujte na objednavky@stresnioknamontaz.cz.
 • Montáž markýz není omezená počtem, namontujeme vám i 1 ks.
 • Možnost platby převodem předem, či hotově na místě.

Než se rozhodnete markýzu objednat

 • U manuálně ovládané markýzy je třeba mít dobrý přístup k oknu. Pokud máte například okno nad schodištěm, pak denní nasazování markýzy nebude snadné. Nicméně markýzu můžete na okno stáhnout na jaře a na podzim ji skrýt.
 • Životnost markýzy, která je stažená po celou sezónu, je cca 10 až 12 let. Pokud markýzu před vichřicí, či velkou bouřkou schováte, její životnost tím prodloužíte.
 • Markýzu lze ovládat teleskopickou tyčí.
 • Proč máme akci na markýzy a ne na venkovní rolety? Každý z těchto doplňků má svoje plus a mínus. Velké plus manuálně ovládané markýzy je v ceně a v tom, že i zatažená markýza propouští do místnosti dostatek světla a je skrz ni vidět.

Bonusy, které získáte objednáním markýzy u nás

 • Náš technik má při montážích vždy i dispozici vzorky vnitřních dalších doplňků. Zvažujete-li jejich nákup, můžete si je takříkajíc v klidu osahat, navíc vám s jejich výběrem rádi poradíme.
 • Na okně, na které vám budeme markýzu montovat, vám provedeme základní servis (vyčistíme a namažeme panty, aby okno fungovalo, jak má).
 • Pokud budeme montovat markýzu na starší okno, rádi vám v ceně uděláme jeho revizi, tedy navrhneme možnosti, jak se o okno lépe starat, zda je třeba vyměnit těsnění, či vám dáme návrh na možnou výměnu zasklení apod.

Pokud jste se rozhodli jít do toho s námi, napište nám prosím email, ve kterém bude:

 • Upřesnění, na jaká okna (značka, rozměr, počet) chcete markýzy montovat. Ideálně nám emailem pošlete vyfocený výrobní štítek okna. Jak štítek vypadá, a kde ho na okně najdete, zjistíte v našem jednoduchém manuálu
 • Kde má být zakázka realizována (místo realizace včetně PSČ)
 • Kontaktní údaje: vaše jméno a telefon pro upřesnění případných dalších technických detailů.

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky, emailem de charakteru a rozsahu zakázky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně se domluvíme na časovém harmonogramu a uzavřeme smlouvu o dílo.

Kontakty

Objednávky a domluva termínu montáže:
Dana Nováková
Tel.: 605 541 224
E-mail: objednavky@stresnioknamontaz.cz

Technické poradenství a montáž:
Miloš Hotař
Tel.: 605 900 020
E-mail: stresnioknamontaz@seznam.cz

Kontaktujte nás

 • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
 • +420 605 541 224
 • objednavky@stresnioknamontaz.cz
 • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva