Vyrábíme také půdní schody...

Montáž půdních schodů

Nabízíme vám montáž půdních schodů od firem Fakro a Roto. Díky zastoupení obou značek si jistě vybere každý. V nabídce najdete schody skládací i výsuvné, dřevěné i s kovovým žebříkem, schody stahovací zvané nůžkové, levné ekonomické modely schodů až po ty exkluzivnější. Také nabízíme montáž schodů s protipožárním poklopem. K  montáži nabízíme i doplňky dle zvoleného dodavatele, tedy například zábradlí kolem otvoru na půdě, krycí lišty, patky, madla, izolační sady, nástavné rámy, kliky.

Vedle toho si můžete vybrat řadu dalších zajímavých doplňků podkrovních prostor:
podkrovní dvířka do svislých nadezdívek, včetně dvířek v protipožární variantě,
mlynářské půdní schody až do výšky 290 cm,
výlez na plochou střechu s nůžkovými schody a mnohé další.
Opravdu je z čeho vybírat a my vám během nezávazném zaměření rádi pomůžeme vybrat ten nejvhodnější. Pokud v nabídce nenajdete například ten správný rám kolem stropního otvoru či horní poklop, rádi vám jej v naší dílně vyrobíme na míru.

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

Chcete-li využít našich služeb, je nejlépe napsat nám e-mail (objednavky@stresnioknamontaz.cz), ve kterém shrnete:
• O jaký typ schodů máte zájem (pokud máte představu)
• Velikost stavebního otvoru včetně výšky + fotku půdního otvoru
• Kdy chcete zakázku realizovat (ihned, do měsíce, na podzim atp.).
• Kde má být zakázka realizována (místo vč. PSČ).
• Upřesňující a kontaktní údaje: pro koho je zakázka realizována (fyzická, nebo právnická osoba – firma spravující bytový dům, stavební firma apod.), jméno a telefon kontaktní osoby
pro upřesnění případných dalších technických detailů.

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky nebo emailem dle charakteru a rozsahu poptávky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně domluvíme časový harmonogram a uzavřeme smlouvu o dílo na dodání a montáž.

Vzhledem k množství práce a s ohledem na to, kolik času nám zabírá zaměřování zakázek a konzultace na místě, jsme nuceni tuto službu zpoplatit. Jednorázová částka 500 Kč bez DPH zahrnuje maximálně hodinovou konzultaci vč. dopravy (platí pro zakázky v našem dosahu, tzn. Blanensko, Brno apod.) a bude vám následně odečtena z ceny případné montáže. Poplatek se týká i konzultací k servisům. Děkujeme za pochopení.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva