Montáž střešních doplňků...

Montáž střešních doplňků

Výběr doplňků střešních oken je rozmanitý. V základní rovině dělíme doplňky na venkovní a vnitřní, mnohé z nich navíc mohou být dálkově ovládané. Venkovní doplňky brání přehřívání podkroví v letních měsících (více o nich viz samostatná rubrika Zastínění oken), oproti tomu ty vnitřní slouží k zatemnění místnosti, ochraně před pohledy zvenčí a oživují podkroví. Nechybí ani nabídka sítí proti hmyzu (viz rubrika Proti hmyzu). Konkrétní nabídku doplňků od jednotlivých výrobců střešních oken najdete na jejich webových stránkách Velux, Roto, Fakro, Fenestra. Montáže doplňků na vnitřní okna zajištuje na značková i neznačková okna.

Různé typy vnitřních rolet – zdroj VELUX

Náš tip: Máme k dispozici vzorkovníky všech čtyř výrobců a rádi vám barvy rolet ukážeme pěkně naživo.

Kdy montovat doplňky střešních oken?

Montáž vnitřních doplňků by měla být tou posledních věcí, kterou budete při dokončování podkroví dělat. Určitě si je nenechávejte montovat zároveň s okny a to z důvodu zvýšené prašnosti, která v této fázi stavbu ještě čeká. Nepřistupujte ani na nabídku, ať si vnitřní doplňky koupíte spolu s okny s tím, že si na závěr sami lehce usadíte. Proč? Odpovíme otázkou: Znáte skutečně barvu koberce, který v místnosti položíte? Víte, jak bude vypadat stěna po vymalování? Co když vám pak ona krásná modrá roletka k ničemu nesedne?

Oproti tomu venkovní doplňky lze montovat zároveň s oknem. I zde se sice budete potýkat s prašností (co se oknem vyvalí ven například při broušení sádrokartónu), ale pokud budete na tyto situace připraveni, montáži spolu s okny nic nebrání. Obzvláště pokud chcete v podkroví pracovat v létě o dovolené a máte okna na jih. Pak budete za včas namontovanou zastiňovací roletu vděčni.

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

V případě poptávky střešních doplňků nám prosím zašlete email s upřesněním:

  • O jaké doplňky, v jakém množství a od jakého výrobce máte zájem. Ideálně nám emailem pošlete vyfocený výrobní štítek okna. Jak štítek vypadá, a kde ho na okně najdete, zjistíte v našem jednoduchém manuálu
  • Kde má být zakázka realizována (místo realizace včetně PSČ)
  • Kdy má být zakázka realizována (ihned, do měsíce, na podzim atp.)
  • Kontaktní údaje: vaše jméno a telefon pro upřesnění případných dalších technických detailů.

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky, emailem de charakteru a rozsahu zakázky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně se domluvíme na časovém harmonogramu.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva