Nabízíme také lávky ke komínům...

Lávky ke komínům

Lávky ke komínům mohou být klasické dřevěné nebo prefabrikované díly, například ocelové rošty ošetřené práškovou barvou v odstínu střechy. Často se také ocelové lávky zinkují. Nabízíme vám jak montáž nové lávky ke komínu, tak opravu té staré, ať už se jedná o nátěr či výměnu desky.

Při instalaci lávky ke komínu je také třeba vyřešit přístup k lávce. To je možné například pomocí nášlapných stupňů dodávaných jednotlivými výrobci střešní krytiny.

Bezpečný přístup ke komínu je důležitou podmínkou pro vydání kladného výsledku při provádění revize spalinové cesty revizním technikem komínů – kominíkem. Pokud není zajištěn bezpečný přístup ke komínu, je výsledek revizní zprávy negativní, to znamená se závadou, kterou je třeba v určeném termínu odstranit.

Známe všechny detaily a normy týkající se střech, a proto vám rádi pomůžeme jak s návrhem ideální lávky, tak s její montáží bez narušení skladby střešního pláště.

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

 1. V případě poptávky montáže lávky ke komínu nám prosím zašlete email s upřesněním:
  • O jakou střechu se jedná, ideálně včetně fotografie místa, kde má být lávka namontováná.
  • Očekávaný termín realizace: ihned, do měsíce, na podzim atp.
  • Kontakt: mobil, místo realizace včetně PSČ, upřesnění, zda jste majitel nemovitosti nebo firma, která ji spravuje či staví
 2. My se vám nejpozději během následujícího pracovního dne ozveme. Detaily objednávky domluvíme osobně, telefonicky nebo emailem. Na základě toho navrhneme cenovou nabídku.
 3. Pokud nabídku odsouhlasíte, začneme realizovat zakázku obratem nebo dle dohody.

Vzhledem k množství práce a s ohledem na to, kolik času nám zabírá zaměřování zakázek a konzultace na místě, jsme nuceni tuto službu zpoplatit. Jednorázová částka 500 Kč bez DPH zahrnuje maximálně hodinovou konzultaci vč. dopravy (platí pro zakázky v našem dosahu, tzn. Blanensko, Brno apod.) a bude vám následně odečtena z ceny případné montáže. Poplatek se týká i konzultací k servisům. Děkujeme za pochopení.

Kontaktujte nás

 • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
 • +420 605 541 224
 • objednavky@stresnioknamontaz.cz
 • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva