Nabízíme také lávky ke komínům...

Lávky ke komínům

Lávky ke komínům mohou být klasické dřevěné nebo prefabrikované díly, například ocelové rošty ošetřené práškovou barvou v odstínu střechy. Často se také ocelové lávky zinkují. Nabízíme vám jak montáž nové lávky ke komínu, tak opravu té staré, ať už se jedná o nátěr či výměnu desky.

Při instalaci lávky ke komínu je také třeba vyřešit přístup k lávce. To je možné například pomocí nášlapných stupňů dodávaných jednotlivými výrobci střešní krytiny.

Bezpečný přístup ke komínu je důležitou podmínkou pro vydání kladného výsledku při provádění revize spalinové cesty revizním technikem komínů – kominíkem. Pokud není zajištěn bezpečný přístup ke komínu, je výsledek revizní zprávy negativní, to znamená se závadou, kterou je třeba v určeném termínu odstranit.

Známe všechny detaily a normy týkající se střech, a proto vám rádi pomůžeme jak s návrhem ideální lávky, tak s její montáží bez narušení skladby střešního pláště.

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

 1. V případě poptávky montáže lávky ke komínu nám prosím zašlete email s upřesněním:
  • O jakou střechu se jedná, ideálně včetně fotografie místa, kde má být lávka namontováná.
  • Očekávaný termín realizace: ihned, do měsíce, na podzim atp.
  • Kontakt: mobil, místo realizace včetně PSČ, upřesnění, zda jste majitel nemovitosti nebo firma, která ji spravuje či staví
 2. My se vám nejpozději během následujícího pracovního dne ozveme. Detaily objednávky domluvíme osobně, telefonicky nebo emailem. Na základě toho navrhneme cenovou nabídku.
 3. Pokud nabídku odsouhlasíte, začneme realizovat zakázku obratem nebo dle dohody.

Kontaktujte nás

Kontaktní osoba Miloš Hotař.

 • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
 • +420 605 900 020
 • stresnioknamontaz@seznam.cz
 • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

PROSÍM POZOR, DŮLEŽITÁ INFORMACE:

Z kapacitních důvodů přijímáme v letošním roce 2018 již pouze zakázky na „Akci montáže markýz“, montáže doplňků na střešní okna (rolety a roletky, žaluzie), servisy střešních oken a montáže světlovodů. Volné termíny na montáže střešních oken máme až v roce 2019, rezervace přijímáme již nyní.