Revize střech rodinných domů

Revize střech rodinných domů

Jsem vyučený tesař s maturitou v oboru Stavební provoz. Na střechách se pohybuji přes dvacet let. Díky situaci na trhu vím, jaké to je, zadat střechu neznámé firmě. A vzhledem ke stavu školství, kdy do učení nenastupují prakticky noví budoucí tesaři, pokrývači a klempíři, situace lepší nebude, spíš naopak. Není proto mnohdy od věci nechat si před předáním do užívání zkontrolovat, zda je nová střecha v pořádku. A právě tuto možnost vám nabízím:
• kontroly střech před jejím předáním do užívání,
• průběžné kontroly během stavby (např. po dokončení fólií),
• kontrola provedení detailů na střeše.

Dále nabízím revize starých střech, kdy je třeba znát jejich stav. Kontroly mohou být preventivní, například na podzim, s nímž přichází silnější deště a jako příprava před zimou, kdy zafoukává sníh pod tašky. Ale může se jednat také o revize střechy v situaci, kdy přes dům prošla ničivá bouře, nebo silný vítr a potřebujete vědět, zda to střecha zvládla bez újmy, anebo je potřeba řešit prasklé tašky, ufouklý kus lemování apod.

V ceně revizí je i základní odstranění problému, kterým může být prasklá taška, ucpaný odtok apod. U problémů, které nelze odstranit ad hoc na místě, vyhotovíme revizní zprávu, která bude obsahovat návrh potřebných opatření a oprav včetně cenového odhadu.

Cena revize střechy na rodinném domě: 2.990 Kč 

Poznámky k fotkám:
FOTO 1-3: Při revizi rodinného domu bylo zjištěno, že střecha nemá odvětrávaný hřeben. Protože se jednalo o malinký rodinný dům, domluvili jsme se s jeho majitelem, že dodatečné odvětrání hřebenu provedeme.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva