Mozaiky

Mozaiky – krása ukrytá ve střepech

Řada z nás si přeje učinit svůj domov jedinečným. Mnohdy však není třeba vymýšlet žádné složitosti. Dekorativní, originální a krásnou se může stát i tak banální věc, jako u jsou například servisní dvířka v koupelně. Mozaika a mozaikové prvky dodají prostoru nový rozměr a zvlášní kouzlo.

Příležitostné tvorbě mozaik se věnujeme řadu let. S prvními mozaikami jsme experimentovali v nás doma. První vznikla v místnosti, kde mám dnes mozaikovou dílnu, pak přišly na řadu koupelny. Od té doby přijímáme zakázky na malé i větší realizace. Na přání omozaikujeme parapet, starý stůl, nevyužitý prostor na zdi, anebo vám vytvoříme mozaikové číslo popisné. Fantazii se meze nekladou, stačí říct 🙂 Ukázky jednotlivých prací a deitalů najdete níže ve fotogalerii.

Ceny mozaikových realizací jsou velmi individuální, záleží na velikosti mozaiky, grafické náročnosti, množství detailů, druhu použitých materálů i umístění. Pokud vás naše práce zaujala a rádi byste si dům nebo byt mozaikou ozdobili, kontaktujte nás. Nezávazně probereme vaše představy, možnosti a na základě toho připravíme grafický návrh mozaiky, technické řešení a cenovou kalkulaci.

Drobné mozaikové projekt aneb Máme skladem

Líbí se mi myšlenka znovuvyužití starých věcí pro jejich neopakovatelnou atmosféru, duši, příběh, který si s nesou. Líbí se mi prolínání starého s novým. A největší radost  mám, pokud se podaří do toho všeho zakomponovat i moji vášeň pro ornitologii a přírodu. Zde se můžete podívat na projekty, které jsou hotové a které mohou být vaše:
– Stůl z šicího stroje SINGER a mozaikou Sýkora na šípku, projektový list ZDE

Poznámky k fotkám:
FOTO 1,2: Mozaika v Hvězdlicích nad budoucí kuchyňskou linkou. Motiv vytvářen v průběhu tvorby se zadavatelkou.
FOTO 3-7: Mozaiky v České Třebové – zadavatelka měla jasnou představu o podobě, dodala vlastní předlohy (včetně přání vložit do koruny stromu na míru řezaná zrcátka). V průběhu tvorby jsme ladily, které motivy, kde a jak budou umístněny.
FOTO 8-11: Koupelny ve Vilémovicích.
FOTO 12: Servisní šachetní dvířka.
FOTO 13: Mozaikový parapet.
FOTO 14, 15: Mozaiková mandala zdobí fasádu rodinného domu v Táboře. Vyrobeno podle předlohy dodané zadavatelkou.
FOTO 16: Mozaikové číslo popisné.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva