Nabízíme také světlovody...

Světlovody

Než jsme montovali náš první světlovod, nedokázal jsem si představit, jak úžasné světlo dává. Jak dokáže proměnit studenou koupelnu v místo s neopakovatelným kouzlem. A teď si představte, co jeho montáž udělá se světlem například v tmavé chodbě či dlouhém obývacím pokoji, který má okna jenom v čele? Všem, kteří o světlovodu přemýšlí, doporučuji navštívit dům, kde jej mají. Hned získáte důvod nechat si světlovod namontovat.

Montáž světlovodu nepatří mezi jednoduché práce, obzvláště pokud se jedná o již stávající konstrukci. Proto je dobré oslovit firmu, která má s jejich montážemi zkušennosti. Největším problémem bývá kondenzace par kolem světlovodu. Z tohoto důvodu jsou realizace náročné na detaily. Nabízíme montáž světlovodů od firmy Fakro a Velux, přičemž Fakro nabízí dokonce světlovod o průměru 550 mm. A pozor, montáže světlovodů provádíme nejen do novostaveb, ale i do již postavených domů.

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

Chcete-li využít našich služeb, je nejlépe napsat nám e-mail (objednavky@stresnioknamontaz.cz), ve kterém shrnete:
• O jaký světlovod máte zájem. Zda se jedná o novostavbu či rekonstrukci.
• Kdy chcete zakázku realizovat (ihned, do měsíce, na podzim atp.).
• Kde má být zakázka realizována (místo vč. PSČ).
• Upřesňující a kontaktní údaje: pro koho je zakázka realizována (fyzická, nebo právnická osoba – firma spravující bytový dům, stavební firma apod.), jméno a telefon kontaktní osoby pro upřesnění případných dalších technických detailů.

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky nebo emailem dle charakteru a rozsahu poptávky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně domluvíme časový harmonogram a uzavřeme smlouvu o dílo.

Vzhledem k množství práce a s ohledem na to, kolik času nám zabírá zaměřování zakázek a konzultace na místě, jsme nuceni tuto službu zpoplatit. Jednorázová částka 500 Kč zahrnuje maximálně hodinovou konzultaci vč. dopravy (platí pro zakázky v našem dosahu, tzn. Blanensko, Brno apod.) a bude vám následně odečtena z ceny případné montáže. Poplatek se týká i konzultací k servisům. Děkujeme za pochopení.

 

Poznámky k fotkám:
FOTO 1: Ze střechy světlovod vypadá jako malinké střešní okno. Krasová.
FOTO 2-4: Schopnost světlovodu prosvětlit tmavá místa je neskutečná. Než si na všudypřítomné světlo zvyknete, budete nejspíš hledat vypínač, kterým při odchodu budete chtít „světlo vypnout“. Fotky 2 a 3 jsou z montáže světlovodu, kterým potřebovali domácí prosvětlit chodbu. Fotka 4 zachycuje světlovod v obýváků, jeho jedné tmavé části, kterou fasádní okna již prosvětlit nedokázala. Světlovod tak odboural prakticky celodenní svícení v této nice. Krasová, Jedovnice.
FOTO 5,6: Momentky z montáže světlovodů.
FOTO 7: Za to, jak světlovod svítí, může speciální povrch vnitřku tubusů, které odrazivost světla zmnohonásobí.
FOTO 8: Pohled na světlovod zvenku a z blízka.
FOTO 9-11: V tomto případě bylo třeba zhotovit pro světlovody speciální zdvihací rámy, aby bylo dosaženo potřebné minimální délky světlovodu. Adamov.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva