Nabízíme také světlovody...

Světlovody

Než jsme montovali náš první světlovod, nedokázal jsem si představit, jak úžasné světlo dává. Jak dokáže proměnit studenou koupelnu v místo s neopakovatelným kouzlem. A teď si představte, co jeho montáž udělá se světlem například v tmavé chodbě či dlouhém obývacím pokoji, který má okna jenom v čele? Všem, kteří o světlovodu přemýšlí, doporučuji navštívit dům, kde jej mají. Hned získáte důvod nechat si světlovod namontovat.

Montáž světlovodu nepatří mezi jednoduché práce, obzvláště pokud se jedná o již stávající konstrukci. Proto je dobré oslovit firmu, která má s jejich montážemi zkušennosti. Největším problémem bývá kondenzace par kolem světlovodu. Z tohoto důvodu jsou realizace náročné na detaily.

Nabízíme montáž světlovodů od firmy Fakro a Velux. Fakro má v nabídce dokonce světlovod o průměru 550 mm.

A pozor, montáže světlovodů provádíme nejen do novostaveb, ale i do již postavených domů.

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

 1. V případě poptávky montáže světlovodu nám prosím zašlete email s upřesněním:
  • O jaký světlovod máte zájem. Zda se jedná o novostavbu či rekonstrukci.
  • Očekávaný termín realizace: ihned, do měsíce, na podzim atp.
  • Kontakt: mobil, místo realizace včetně PSČ, upřesnění, zda jste majitel nemovitosti nebo firma, která ji spravuje či staví.
 2. My se vám nejpozději během následujícího pracovního dne ozveme. Detaily objednávky domluvíme osobně, telefonicky nebo emailem. Na základě toho navrhneme cenovou nabídku.
 3. Pokud nabídku odsouhlasíte, začneme realizovat zakázku obratem nebo dle dohody.

Vzhledem k množství práce a s ohledem na to, kolik času nám zabírá zaměřování zakázek a konzultace na místě, jsme nuceni tuto službu zpoplatit. Jednorázová částka 500 Kč bez DPH zahrnuje maximálně hodinovou konzultaci vč. dopravy (platí pro zakázky v našem dosahu, tzn. Blanensko, Brno apod.) a bude vám následně odečtena z ceny případné montáže. Poplatek se týká i konzultací k servisům. Děkujeme za pochopení.

Kontaktujte nás

 • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
 • +420 605 541 224
 • objednavky@stresnioknamontaz.cz
 • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva