Světlíky

Tak jak do šikmých střech patří střešní okna, do střech plochých jsou určeny světlíky. Stejně jako u střešních oken, i v případě světlíků je na trhu poměrně široká paleta možností. Nabízí se světlíky fixní, manuální i dálkově ovládané. Světlíky do nevytápěných prostor jako jsou půdy, garáže, sklady a vedle nich plejáda světlíků do prostor obytných. Základní verzi představují světlíky s izolačním zasklením, nad nímž se klene polykarbonátová kopule. A pak tu máme světlíky s plochým sklem, nebo designové světlíky se sklem zaobleným. Existují ale i takové speciality, jako jsou světlíky s pochozím sklem, které se hodí do zelených střech nebo střešních teras. Experimentovat můžete i s rozměry. Vedle standardních rozměrů nabízí někteří výrobky možnost výroby atypických světlíku zákazníkovi na míru. Speciální kategorii pak představují světlíky pro odvod kouře, které se v případě požáru automaticky otevřou.

A protože i světlíky je potřeba v létě přistínit, nabízí výrobci celou řadu venkovních i vnitřních doplňků. Doplňky mohou být manuální, ale vzhledem k charakteristice umístění světlíků (na stropě) se většina z nich vyrábí v dálkově ovládané verzi. Vedle markýz, vnitřních zastiňujících a zatemňujících roletek můžete využít i sítě proti hmyzu. Praktickou věcí je i nabídka prefabrikovaných ostění pro světlíky.

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

Chcete-li využít našich služeb, je nejlépe napsat nám e-mail (objednavky@stresnioknamontaz.cz), ve kterém shrnete:
• O jaký světlík máte zájem (ne/otvíravý, do ne/vytápěných prostor, způsob ovládání at.). Zda se jedná o novostavbu či rekonstrukci.
• Kdy chcete zakázku realizovat (ihned, do měsíce, na podzim atp.).
• Kde má být zakázka realizována (místo vč. PSČ).
• Upřesňující a kontaktní údaje: pro koho je zakázka realizována (fyzická, nebo právnická osoba – firma spravující bytový dům, stavební firma apod.), jméno a telefon kontaktní osoby pro upřesnění případných dalších technických detailů.

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky nebo emailem dle charakteru a rozsahu poptávky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně domluvíme časový harmonogram a uzavřeme smlouvu o dílo.

Vzhledem k množství práce a s ohledem na to, kolik času nám zabírá zaměřování zakázek a konzultace na místě, jsme nuceni tuto službu zpoplatit. Jednorázová částka 500 Kč zahrnuje maximálně hodinovou konzultaci vč. dopravy (platí pro zakázky v našem dosahu, tzn. Blanensko, Brno apod.) a bude vám následně odečtena z ceny případné montáže. Poplatek se týká i konzultací k servisům. Děkujeme za pochopení.

Poznámky k fotkám:
FOTO 1-4: V tomto případě bylo potřeba pro světlíky vyrobit speciální zateplené zdvihací rámy. Po dokončení montáže byla na střechu navařena folie pro ploché střechy. Olomučany.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva