Montáž střešních oken

Na našem trhu existuje vcelku velký výběr střešních oken. Na základě našich zkušeností a požadavků zákazníků nejčastěji montujeme okna tří renomovaných značek (řazeno abecedně):
Fakro: Preferujete-li ekologické produkty, či stavíte přírodní dům, jistě vás zaujme, že okna jsou zateplena ovčí vlnou a na výrobu rámů je používano certifikované FSC dřevo.
Roto: Okna německé kvality. Co více dodat?
Velux: Dánská stálice na našem trhu. Někdy se název této firmy používá i jako synonymum pro „střešní okno“.
Pokud však máte zájem o montáž oken jiné značky, neváhejte nás rovněž oslovit.

Kromě klasických montáží jsme schopni vám nabídnout i různá netradiční řešení, kterými jsou sestavy oken vedle sebe či nad sebou, kombinace sestávající ze střešních a fasádních oken, instalace střešních balkonů a mnohých dalších. Ukázky z některých takových realizací najdete níže ve fotogalerii. Dále nabízíme:
• montáže střechních oken do nakrokevní  izolace,
• montáže střešních oken do plochých střech přes tzv. zdvihový rám,
• zhotovení prefabrikovaných či na míru dělaných ostění kolem okna,
• předělávky manuálně ovládaných oken na dálkově ovládaná (viz samostatná rubrika ZDE),
• kompletní montáže doplňků na střešní okna: venkovní a vnitřní zastiňující doplňky, sítě proti hmyzu, dětské pojistky, předělání horního ovládání  na spodní ovládání okna klikou atp. (viz samostatná rubrika ZDE).

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

Chcete-li využít našich služeb, je nejlépe napsat nám e-mail (objednavky@stresnioknamontaz.cz), ve kterém shrnete:
• O kolik střešních oken máte zájem, jakých rozměrů, jaké je skladba střechy a jaký typ krytiny na střeše máte.
• Kdy chcete zakázku realizovat (ihned, do měsíce, na podzim atp.).
• Kde má být zakázka realizována (místo vč. PSČ).
• Upřesňující a kontaktní údaje: pro koho je zakázka realizována (fyzická, nebo právnická osoba – firma spravující bytový dům, stavební firma apod.), jméno a telefon kontaktní osoby pro upřesnění případných dalších technických detailů.

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky nebo emailem dle charakteru a rozsahu poptávky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně domluvíme časový harmonogram a uzavřeme smlouvu o dílo.

Vzhledem k množství práce a s ohledem na to, kolik času nám zabírá zaměřování zakázek a konzultace na místě, jsme nuceni tuto službu zpoplatit. Jednorázová částka 500 Kč zahrnuje maximálně hodinovou konzultaci vč. dopravy (platí pro zakázky v našem dosahu, tzn. Blanensko, Brno apod.) a bude vám následně odečtena z ceny případné montáže. Poplatek se týká i konzultací k servisům. Děkujeme za pochopení.

Poznámky k fotkám:
FOTO 1, 2: Velkorysá sestava výklopných (vrchní) střešních oken a fixních (spodních) oken. Pracovna získala zcela nový rozměr. Rozdrojovice.
FOTO 3: Nad schodištěm měl majitel RD starobylé, podomácku vyrobné a především atypické střešní okno. Při výměně chtěl rozměr otvoru kvůli světelnosti zachovat a proto jsme zde instalovali sestavu dvou malých střešních oken pod sebou. Vranovice
FOTO 4: Sestava VELUX DUO set bez krokve mezi okny. Majitel této budoucí pracovny si velmi pochvaluje prostor, který tím získal. Blansko.
FOTO 5. Na zakázku lze vyrobit vše – i střešní okno s bílým venkovním lemováním. Drválovice
FOTO 6: Při instalaci střešních oken do střech  nízkým sklonem je nutné použít zvedací rám. Blansko.
FOTO 7: Plastová střešní okna ROTO v dekoru borovice. Brno.
FOTO 8: Rozmáchlá sestava pěti oken vedle sebe na základní škole v Jabloňanech.
FOTO 9: Střešní balkón VELUX Cabrio dodá podroví zcela nový rozměr, realizace v bytovém domě v Masarykově čtvrti v Brně.
FOTO 10: Sestavou dvou střešních oken – vrchního otvíravého a spodního neotvíravého, v provedení s bílým polyuretanovým lakem. Brno.
FOTO 11, 12: Sestava střešního a fasádního (neotvíravého) okna VELUX v Ruprechtově.
FOTO 13: Motorizované střešní okno. Olomučany.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva