Poradenství při koupi domu

Poradenství při koupi nemovitosti

Kupujete starší dům a bojíte se, abyste nekoupili v pytli? Rád vám s koupí pomohu. Zúčastním se prohlídky, dům s vámi projdu a upozorním na všechny vady a nedostatky, které při prohlídce objevím. Zkontroluji, zda je dům opravdu napojený na sítě, jak je uvedeno, zda zdivo někde nepraská, zda dům nemá skryté vady a řekneme si více k tomu, jak je to s případnou reklamací skrytých vad. Samozřejmostí je i provedení posouzení střechy: Vydrží ještě krytina, anebo bude nutná její částečná, či kompletní výměna? A jak je na tom celý krov? Půjde stávající podkroví využít na půdní vestavbu? A tak podobně.

A budete-li mít zájem, umíme vám dále pomoci i s rekonstrukcí. Od sestavením základního rozpočtu rekonstrukce, přes vedením stavebního dozoru či technického dozoru stavebníka, až pod kontrolu kvality prováděný prací.

Díky všemu výše uvedenému jste někdy schopni jít třeba i s cenou nemovitosti dolů. Ale to nemá být hlavní cíl mé spolupráce s vámi. Tím je, abyste koupili dům, který nemá skryté viditelné neduhy, neboť je jasné, že ne každý je na první pohled pozná.

Ceny za asistenci při nákupu nemovitosti: 2.490 Kč / prohlídka

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva