Servisujeme střešní okna

Servisy střešních oken

Střešní okno, stejně jako každý jiný funkční výrobek, potřebuje jednou za čas servis. Běžný servis, který si u nás můžete objednat, zahrnuje:
1.   Dotažení všech venkovních šroubů na kování, přes které může do ráku okna prosakovat voda, někdy je totiž v zimních měsících nadzvedne led.
2.   Venkovní vyčištění prostoru kolem lemování, kde se může držet například zafoukané listí a brzdit odtok vody kolem okna. Plus kontrola dořezu tašek.
3.   Promazání všech funkčních prvků – panty, kování.
4.   Výměnu těsnění kolem okna. Výměna by se měla provádět každých deset let, nebo kdykoliv, když je těsnění mechanicky poškozené.
5.   U oken s ventilační klapkou je třeba měnit i její těsnění a filtr.
Servis staršího střešního okna může dále zahrnovat i další náročnější úkony, jakými jsou výměny zasklení.

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

Chcete-li využít našich služeb, je nejlépe napsat nám e-mail (objednavky@stresnioknamontaz.cz), ve kterém shrnete:
• Jaká okna chcete servisovat (výrobce, velikost, počet oken k servisu). Ideálně nám emailem pošlete vyfocený výrobní štítek okna. Jak štítek vypadá, a kde ho na okně najdete, zjistíte v našem jednoduchém manuálu.
• Vyfoťte nám okna, která chcete servisovat, abychom si udělali představu, v jakém stavu okna jsou.
• Kdy chcete zakázku realizovat (ihned, do měsíce, na podzim atp.).
• Kde má být zakázka realizována (místo vč. PSČ).
• Upřesňující a kontaktní údaje: pro koho je zakázka realizována (fyzická, nebo právnická osoba – firma spravující bytový dům, stavební firma apod.), jméno a telefon kontaktní osoby pro upřesnění případných dalších technických detailů.

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky nebo emailem dle charakteru a rozsahu poptávky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně domluvíme časový harmonogram a uzavřeme smlouvu o dílo.

Vzhledem k množství práce a s ohledem na to, kolik času nám zabírá zaměřování zakázek a konzultace na místě, jsme nuceni tuto službu zpoplatit. Jednorázová částka 500 Kč zahrnuje maximálně hodinovou konzultaci vč. dopravy (platí pro zakázky v našem dosahu, tzn. Blanensko, Brno apod.) a bude vám následně odečtena z ceny případné montáže. Poplatek se týká i konzultací k servisům. Děkujeme za pochopení.

Poznámky k fotkám:
FOTO 1 a 2: Těsnění na ventilační klapce před a po výměně.
FOTO 3: Součástí základního servisu je vytištění a  následné promazání patnů a zámku střešního okna.
FOTO 4: Zanedbaná pravidelná údržba střešního okna může vést i – v tomto případě – k nevratnému poškození pantu. Nicméně ani toto pro nás není problém – poškozený pant jsme vyměnili za nový a okno znovu fungovalo.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva