Servisujeme střešní okna

Servis střešních oken

Střešní okno, stejně jako každý jiný funkční výrobek, potřebuje jednou za čas servis. Běžný servis, který si u nás můžete objednat, zahrnuje:
1.   Dotažení všech venkovních šroubů na kování, přes které může do ráku okna prosakovat voda, někdy je totiž v zimních měsících nadzvedne led.
2.   Venkovní vyčištění prostoru kolem lemování, kde se může držet například zafoukané listí a brzdit odtok vody kolem okna. Plus kontrola dořezu tašek.
3.   Promazání všech funkčních prvků – panty, kování.
4.   Výměnu těsnění kolem okna. Výměna by se měla provádět každých deset let, nebo kdykoliv, když je těsnění mechanicky poškozené.
5.   U oken s ventilační klapkou je třeba měnit i její těsnění a filtr.

Servis staršího střešního okna může dále zahrnovat i další náročnější úkony, jakými jsou výměny zasklení.

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

I mistr tesař se někdy utne: Servis střešních oken, kde okno okno nešlo zcela otevřít, natož vysadit. Oknaři, nebo následně montéři sprchového koutu zapomněli, že si spolu tyhle věci nebudou zcela rozumět.V případě poptávky servisu okna/oken nám prosím zašlete email s upřesněním:

  • Jaká okna chcete servisovat (výrobce, velikost, počet oken k servisu). Ideálně nám emailem pošlete vyfocený výrobní štítek okna. Jak štítek vypadá, a kde ho na okně najdete, zjistíte v našem jednoduchém manuálu
  • Ideálně nám emailem pošlete i fotky oken, která chcete servisovat
  • Kdy chcete  zakázku realizovat (ihned, do měsíce, na podzim atp.)
  • Kde má být zakázka realizována (místo včetně PSČ)
  • Kontaktní údaje: vaše jméno a telefon pro upřesnění případných dalších technických detailů + upřesnění, zda jste majitel nemovitosti nebo firma, která ji spravuje

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky, emailem de charakteru a rozsahu zakázky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně se domluvíme na časovém harmonogramu.

Vzhledem k množství práce a s ohledem na to, kolik času nám zabírá zaměřování zakázek a konzultace na místě, jsme nuceni tuto službu zpoplatit. Jednorázová částka 500 Kč bez DPH zahrnuje maximálně hodinovou konzultaci vč. dopravy (platí pro zakázky v našem dosahu, tzn. Blanensko, Brno apod.) a bude vám následně odečtena z ceny případné montáže. Poplatek se týká i konzultací k servisům. Děkujeme za pochopení.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva