Výměna střešních oken

Tak jako se mění starší fasádní okna, stejný osud čeká i ta střešní. Mnoho lidí jejich výměnu odkládá, protože se bojí zásahu do střešního pláště a problémů spojených s nepořádkem. Proto se často snaží měnit okna tak, aby se nezasahovalo do ostění, což není ten nejlepší nápad, navíc oknem ve střešním plášti mnohdy uniká více tepla než oknem svislým. Výměny starých oken se bát nemusíte – kontaktujte nás, rádi vám zpracujeme nezázavaznou nabídku s nejlepší možnou variantou.

Nabízíme vám sedm důvodů, proč vyměnit střešní okno včetně úpravy ostění:
1.   Provede se celková revize okenního otvoru – tedy všech vrstev včetně parozábrany.
2.   Nové ostění se vytvaruje tak, aby zde nebyla místa takřka bez izolace, jak je běžné prakticky u všech starších oken.
3.   Nepořádku nebude více, než když měníte okno fasádní.
4.   Každý výrobce má v nabídce prefabrikovná ostění, díky nimž se lze obejít bez broušení sádrokartonu. Výhodou je pak nejen menší prašnost, ale především
fakt, že výměnu lze udělat v jednom dni a není třeba se vracet na přetmelení a přebroušení.
5.   Okna na míru, tedy na stávající ostění, jsou dle výrobce o 25-50 % dražší. Ušetřené peníze raději investujte do ostění od výrobce, viz bod výše.
6.   Dodavatelé nabízí vždy nějakou slevu. Pokud vezmete sadu okno + lemování + ostění, ušetříte.
7.   Novým tvarem ostění získáte lepší zateplení okna, čímž zvýšíte komfort bydlení a ušetříte na vytápění.

Pokud jsme vás nepřesvědčili, možná vás napadá otázka, zda lze vyměnit okno bez zásahu do ostění?
Jde to, má to však svá úskalí. K negativům patří:
a)   Vyšší cena za okno vyrobené na míru
b)   Technicky není možné na okno napojit parozábranu
c)   Navíc starý tvar ostění není tak dokonalý jako nový
Pokud se však z jakéhokoliv důvodu rozhodnete pro výměnu okna bez zásahu do ostění, rádi vám budeme k dispozici a o výměnu se bez problémů postaráme.

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

Chcete-li využít našich služeb, je nejlépe napsat nám e-mail (objednavky@stresnioknamontaz.cz), ve kterém shrnete:

  • Kolik / jakých oken chcete měnit. Počet, typ a velikost oken, výrobce. Ideálně nám také emailem pošlete vyfocená okna a jejich štítek, abychom mohli posoudit stav oken a navrhnout možná řešení. Jak štítek vypadá, a kde ho na okně najdete, zjistíte v našem jednoduchém manuálu.
  • Kdy chcete zakázku realizovat (ihned, do měsíce, na podzim atp.).
  • Kde má být zakázka realizována (místo vč. PSČ).
  • Upřesňující a kontaktní údaje: pro koho je zakázka realizována (fyzická, nebo právnická osoba – firma spravující bytový dům, stavební firma apod.), jméno a telefon kontaktní osoby pro upřesnění případných dalších technických detailů.

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky nebo emailem dle charakteru a rozsahu poptávky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně domluvíme časový harmonogram a uzavřeme smlouvu o dílo.

Vzhledem k množství práce a s ohledem na to, kolik času nám zabírá zaměřování zakázek a konzultace na místě, jsme nuceni tuto službu zpoplatit. Jednorázová částka 500 Kč bez DPH zahrnuje maximálně hodinovou konzultaci vč. dopravy (platí pro zakázky v našem dosahu, tzn. Blanensko, Brno apod.) a bude vám následně odečtena z ceny případné montáže. Poplatek se týká i konzultací k servisům. Děkujeme za pochopení.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva