Revize střech bytových domů

Revize střech bytových domů

Jsem vyučený tesař s maturitou v oboru Stavební provoz. Na střechách se pohybuji přes dvacet let. Díky situaci na trhu vím, jaké to je, zadat střechu neznámé firmě. A vzhledem ke stavu školství, kdy do učení nenastupují prakticky noví budoucí tesaři, pokrývači a klempíři, situace lepší nebude, spíš naopak. Není proto mnohdy od věci nechat si před předáním do užívání zkontrolovat, zda je nová střecha v pořádku. A právě tuto možnost vám nabízím:
• kontroly střech před jejím předáním do užívání,
• průběžné kontroly během stavby (např. po dokončení fólií),
• kontrola provedení detailů na střeše.

Dále nabízím revize starých střech, kdy je třeba znát jejich stav. Kontroly mohou být preventivní, například na podzim, s nímž přichází silnější deště a jako příprava před zimou, kdy zafoukává sníh pod tašky. Ale může se jednat také o revize střechy v situaci, kdy přes dům prošla ničivá bouře, nebo silný vítr a potřebujete vědět, zda to střecha zvládla bez újmy, anebo je potřeba řešit prasklé tašky, ufouklý kus lemování apod.

V ceně revizí je i základní odstranění problému, kterým může být prasklá taška, ucpaný odtok apod. U problémů, které nelze odstranit ad hoc na místě, vyhotovíme revizní zprávu, která bude obsahovat návrh potřebných opatření a oprav včetně cenového odhadu.

Cena revize střechy na bytovém domě: 4.990 Kč

Poznámky k fotkám:
FOTO 1-4: Revize střechy bytového domu v Olomouci. Původním zadáním bylo doplnění několik hliníkových šablon, které ulétly během bouřky. Při doplnění šablon jsme zjitili, že značné množství šablon nedrží, buď byly povolené uchycovaní hřebíky, nebo chyběly zcela. Proto jsme se s bytovým družstvem domluvili na kompetní revizi střechy, v rámci které jsem všechny šablony zkonrolovali, dotloukli / doplnili hřebíky.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva