Motorizace střešních oken

Víte, že manuálně ovládaná okna VELUX lze jednoduchým způsobem předělat na dálkově ovládaná?

Instalací motorické jednotky získávají střešní okna zcela nový rozměr. Zvlášť máte-li střešní okno vysoko a jeho obsluha je tím pádem komplikovaná. Motorizace v takovém případě představuje ideální řešení. Okno otvíráte / zavíráte pouhým stisknutím ovládacího tlačítka (dálkový ovladač je součástí balení). Ovšem i v případě, že jsou okna komfortně přístupná, nabízí motorizace nedocenitelné výhody. Součástí balení motorické jednotky je dešťový senzor pro automatické uzavření střešního okna v případě deště. K oknu opatřenému motorickou jednotkou můžete v budoucnu připojit elektricky ovládané doplňky (markýzy, rolety, ale i vnitřní zastiňující doplňky). A navíc motorizovaná okna lze připojit do systému Chytré domácnosti VELUX ACTIVE, což je komplexní systém pro automatické řízení vnitřního klimatu domácnosti.

Motorické jednotky mohou být na solární, nebo elektrický pohon.

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

Chcete-li využít našich služeb, je nejlépe napsat nám e-mail (objednavky@stresnioknamontaz.cz), ve kterém shrnete:
• Kolik oken chcete předělat na dálkové ovládání a budeme potřebovat i bližší specifikaci stávajících oken (výrobce, velikost). Ideálně nám emailem pošlete vyfocený výrobní štítek okna. Jak štítek vypadá, a kde ho na okně najdete, zjistíte v našem jednoduchém manuálu.
• Kdy chcete zakázku realizovat (ihned, do měsíce, na podzim atp.).
• Kde má být zakázka realizována (místo vč. PSČ).
• Upřesňující a kontaktní údaje: pro koho je zakázka realizována (fyzická, nebo právnická osoba – firma spravující bytový dům, stavební firma apod.), jméno a telefon kontaktní osoby pro upřesnění případných dalších technických detailů.

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky nebo emailem dle charakteru a rozsahu poptávky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně domluvíme časový harmonogram a uzavřeme smlouvu o dílo.

Vzhledem k množství práce a s ohledem na to, kolik času nám zabírá zaměřování zakázek a konzultace na místě, jsme nuceni tuto službu zpoplatit. Jednorázová částka 500 Kč zahrnuje maximálně hodinovou konzultaci vč. dopravy (platí pro zakázky v našem dosahu, tzn. Blanensko, Brno apod.) a bude vám následně odečtena z ceny případné montáže. Poplatek se týká i konzultací k servisům. Děkujeme za pochopení.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva