Střešní lávky a nášlapy

Lávky ke komínům a střešní nášlapy

Lávky ke komínům mohou být klasické dřevěné, anebo vyrobené z prefabrikových dílů. Nejčastěji se jedná o ocelové rošty ošetřené práškovou barvou v odstínu střech či zinkované. V rámci našich služeb nabízíme jak montáže nových lávk ke komínů, tak opravy těch starých. Může jít o výměnu jednotlivých poškozených dílů lávek, jejich nátěry, opravy apod. Při instalaci lávky ke komínu je také třeba vyřešit přístup k lávce. Nejčastěji  formou nášlapných stupňů dodávaných jednotlivými výrobci střešní krytiny.

Bezpečný přístup ke komínu je důležitou podmínkou pro vydání kladného výsledku při provádění revize spalinové cesty revizním technikem komínů – kominíkem. Pokud není zajištěn bezpečný přístup ke komínu, je výsledek revizní zprávy negativní, to znamená se závadou, kterou je třeba v určeném termínu odstranit. Známe všechny detaily a normy týkající se střech, a proto vám rádi pomůžeme jak s návrhem ideální lávky, tak s její montáží bez narušení skladby střešního pláště i s montáží střešních nášlapů.

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

Chcete-li využít našich služeb, je nejlépe napsat nám e-mail (objednavky@stresnioknamontaz.cz), ve kterém shrnete:
• O jaký typ a jaké množství doplňků (lávky ke komínům, nášlapy) máte zájem.
• Kdy chcete zakázku realizovat (ihned, do měsíce, na podzim atp.).
• Kde má být zakázka realizována (místo vč. PSČ).
• Upřesňující a kontaktní údaje: pro koho je zakázka realizována (fyzická, nebo právnická osoba – firma spravující bytový dům, stavební firma apod.), jméno a telefon kontaktní osoby pro upřesnění případných dalších technických detailů.

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky nebo emailem dle charakteru a rozsahu poptávky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně domluvíme časový harmonogram a uzavřeme smlouvu o dílo.

Vzhledem k množství práce a s ohledem na to, kolik času nám zabírá zaměřování zakázek a konzultace na místě, jsme nuceni tuto službu zpoplatit. Jednorázová částka 500 Kč zahrnuje maximálně hodinovou konzultaci vč. dopravy (platí pro zakázky v našem dosahu, tzn. Blanensko, Brno apod.) a bude vám následně odečtena z ceny případné montáže. Poplatek se týká i konzultací k servisům. Děkujeme za pochopení.

Poznámky k fotkám:
FOTO 1: Tak takhle ne. Bohužel s tímto stavem lávek se setkáváme nejčastěji.
FOTO: 2.3: Akátové střešní lávky vyrobné masivu, na míru do bytového domu v Olomouci. I to umíme.
FOTO 4,5: Podrovní byt v historickém bytovém domě s vysokou atikou umožňuje i taková kouzla – střešní terasa. A odtud po schodech až ke komínu.
FOTO 4,6: Střešní nášlapy jsou vyráběny v různých barvách dle barvy krytiny.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva