Střešní výlezy

Střešní výlezy dělíme na výlezy do plochých a šikmých střech. A dále podle toho, zda se jedná o výlez z vytápěných, či nevytápěných prostor. Dalším z požadavků bývá, aby měl výlez protipožární parametry, což se týká například bytových domů nebo jiných veřejných budov. Ty budou stanoveny v technické či požární zprávě.

Nejširší nabídka je mezi výlezy do šikmých střech. Každý z výrobců střešních oken nabízí většinou hned několik možností. Je proto ideální volit střešní okna a výlezy stejné značky.

V případě výlezů do plochých střech to již tak jednoduché není, neboť trh kolem plochých střech ještě není tolik plný. Nemáte-li na takový výlez protipožární požadavky, nabízíme vám možnost výroby a montáže na míru. Také lze pro plochou střechu přizpůsobit výlez do šikmé střechy (pomocí speciální zdvihového rámu). Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám nezávazně poradíme.

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

Chcete-li využít našich služeb, je nejlépe napsat nám e-mail (objednavky@stresnioknamontaz.cz), ve kterém shrnete:
• O jaký výlez se jedná (vytápěné / nevytápěné prostory, protipožární výlez, očekávanou velikost) a stručné informace o střeše (sklon, krytina atd.).
• Kdy chcete zakázku realizovat (ihned, do měsíce, na podzim atp.).
• Kde má být zakázka realizována (místo vč. PSČ).
• Upřesňující a kontaktní údaje: pro koho je zakázka realizována (fyzická, nebo právnická osoba – firma spravující bytový dům, stavební firma apod.), jméno a telefon kontaktní osoby pro upřesnění případných dalších technických detailů.

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky nebo emailem dle charakteru a rozsahu poptávky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně domluvíme časový harmonogram a uzavřeme smlouvu o dílo.

Vzhledem k množství práce a s ohledem na to, kolik času nám zabírá zaměřování zakázek a konzultace na místě, jsme nuceni tuto službu zpoplatit. Jednorázová částka 500 Kč zahrnuje maximálně hodinovou konzultaci vč. dopravy (platí pro zakázky v našem dosahu, tzn. Blanensko, Brno apod.) a bude vám následně odečtena z ceny případné montáže. Poplatek se týká i konzultací k servisům. Děkujeme za pochopení.

Poznámky k fotkám:
FOTO 1-6: Zde se jednalo o výměnu rozpadajícího se výlezu na bytovém domě. Navíc zde nebyly dořešeny detaily kolem prostupu kabeláže do střechy, kterými zatékalo. Brno.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva