Máte rozbité okno? Žádný problém!

Výměna zasklení

Okenní skla mají velký vliv na to, jak se vám v podkroví bude žít. A to nejen z pohledu přehřívání, vytápění, ale třeba i hluku. Výměna zasklení může být výhodná z několika důvodů: oproti výměně celého okna jde o levnější variantu a navíc se vyhnete zásahům do interiéru (odpadá oprava ostění kolem oken a podobně). Výměna zasklení v jednom okně je otázka necelé hodinky. Tuto možnost na našem trhu nabízí dvě firmy – VELUX a FENESTRA. Někdy se při výměně skla používá přechodový zasklívací rámeček.

Co vše rozhoduje pro a proti výměně zasklení?
1.   Posouzení stavu celého okna
2.   Stáří daného okna
3.   Provedení ostění okna
Abychom mohli posoudit, zda je lepší vyměnit sklo, nebo celé okno, je nejlepší se na ně osobně odívat. Můžeme tak posoudit jeho stav, porovnat náklady spojené s výměnou zasklení, případně celkovou renovaci okna versus výměna za nové okno.

Jak u nás realizaci probíhá?

V případě poptávky výměny zasklení okna/oken nám prosím zašlete email s upřesněním:

  • Jaká okna chcete upravit (výrobce, velikost, počet oken). Ideálně nám emailem pošlete vyfocený výrobní štítek okna. Jak štítek vypadá, a kde ho na okně najdete, zjistíte v našem jednoduchém manuálu
  • Ideálně nám emailem pošlete i fotky oken, na kterých chcete provést výměnu zasklení
  • Kdy chcete  zakázku realizovat (ihned, do měsíce, na podzim atp.)
  • Kde má být zakázka realizována (místo včetně PSČ)
  • Kontaktní údaje: vaše jméno a telefon pro upřesnění případných dalších technických detailů + upřesnění, zda jste majitel nemovitosti nebo firma, která ji spravuje

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky, emailem de charakteru a rozsahu zakázky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně se domluvíme na časovém harmonogramu.

Vzhledem k množství práce a s ohledem na to, kolik času nám zabírá zaměřování zakázek a konzultace na místě, jsme nuceni tuto službu zpoplatit. Jednorázová částka 500 Kč bez DPH zahrnuje maximálně hodinovou konzultaci vč. dopravy (platí pro zakázky v našem dosahu, tzn. Blanensko, Brno apod.) a bude vám následně odečtena z ceny případné montáže. Poplatek se týká i konzultací k servisům. Děkujeme za pochopení.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva