Zastínění oken

Venkovní rolety (nejen) na střešní okna jsou nedocenitelným, multifunkčním pomocníkem. Poskytují účinnou ochranu proti přehřívání podkroví, brání pronikání hluku (oceníte zejména pokud žijete v blízkosti frekventovaných silnic a ulic), umožňují regulovatelné zatemnění místnosti, zvyšují tepelnou izolaci podkroví i samotnou bezpečnost domácnosti. Venkovní rolety na střešní okna lze pořídit na dálkové ovládání s elektrickým nebo solárním napájením.

Mezi další venkovní doplňky patří markýzy. Vedle manuálně ovládaných střešních markýz (více v samostatné rubrice akce Markýzy) lze rovněž pořídit i dálkově ovládané střešní markýzy. Markýzy zabraňují dopadu přímého slunečního záření na zasklení, čímž brání přehřívání místnosti, a zároveň do určité míry nabízí výhled ven. Nesmíme zapomenou zmínit také vnitřní zastiňující doplňky na střešní okna, kterým se ale věnujeme v samostatné rubrice.

V nabídce máme doplňky na střešní okna značek VELUX, FAKRO a ROTO. Řešení ale najdeme i pro neznačková okna, nebo značky méně známých firem.

Pokud chcete zároveň se střešními okny řešit také zastínění fasádních oken a dveří, připravíme pro vás komplexní řešení na míru. V takovém případě je obvykle nutné zaměření na místě, kvůli zjištění přesných rozměrů a technického řešení oken. Pozor – samostatné montáže zastínění fasádních oken neprovádíme. Součástí námi nabízených komplexních řešení na míru jsou produkty Chytré domácnosti, v rámci kterých můžeme nastavit automatické ovládání více oken najednou i propojení automatického ovládání střešních a fasádních oken.

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

Chcete-li využít našich služeb, je nejlépe napsat nám e-mail (objednavky@stresnioknamontaz.cz), ve kterém shrnete:

  • O jaký typ zastínění máte zájem a na kolik oken jej chcete montovat. Zároveň budeme potřebovat bližší specifikaci oken. Ideálně nám emailem pošlete vyfocený výrobní štítek okna. Jak štítek vypadá, a kde ho na okně najdete, zjistíte v našem jednoduchém manuálu.
  • Kdy chcete zakázku realizovat (ihned, do měsíce, na podzim atp.).
  • Kde má být zakázka realizována (místo vč. PSČ).
  • Upřesňující a kontaktní údaje: pro koho je zakázka realizována (fyzická, nebo právnická osoba – firma spravující bytový dům, stavební firma apod.), jméno a telefon kontaktní osoby pro upřesnění případných dalších technických detailů.

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky nebo emailem dle charakteru a rozsahu poptávky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně domluvíme časový harmonogram a uzavřeme smlouvu o dílo na dodání a montáž zastínění.

Poradenství (včetně nezávazného zaměření v případě větších realizací) poskytujeme zdarma.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva