Markýzy na fasádní okna neboli screenové rolety

Montáže markýz a dalších zastiňujících doplňků provádíme běžně i v zimě

Pokud řešíte téma přehřívání bytu, nebo domu, je nejlepší, řešit jej komplexně. Protože co platí u střešních oken, platí stejně i u fasádních. V létě se z nezastíněných skleněných ploch okenních tabulí stávají kamínka, která nám z pokojů a obýváků dělají nedobrovolnou saunu. Princip venkovního stínění oken funguje tak, že markýza brání dopadu slunečních paprsků na okenní sklo, respektive je odráží, díky čemuž nedochází k přehřívání okenních tabulí. Dalšího výhodou markýz (oproti lamelovým roletám) je, že jsou světlopropustné a není proto nutné využívat dodatečné osvětlení. A ačkoliv markýzy zevnitř umožňují výhled ven, naopak zvenčí proti nežádoucím pohledům brání.

Markýzy FAKRO na fasádní okna (neboli také tzv. screenové rolety) se vyrábí v manuálním provedení (VZM) i v několika verzích na dálkové ovládání (VMZ Solar, VMZ Z-Wave, VMZ Electro). Markýzy VMZ ZIP i všechny dálkově ovládané markýzy slouží zároveň i jako sítě proti hmyzu. Oproti většině markýz na střešní okna si také můžete zvolit různé barvy markýz a látky s různým průsvitem (10% průsvit, což je obdoba průsvitu markýz na střešní okna, 6% průsvit a 1% průsvit. Chcete-li vidět látky naživo, můžete se po předchozí dohodě stavit do naší vzorkovny na adrese Vilémovice 95, anebo vám vzorníky dovezeme při zaměření.

Protože se markýzy na fasádní okna vyrábí přesně na míru, je před jejich objednáním nutná návštěva našeho technika, který okna přesně zaměří. Doba dodání fasádních markýz je cca 1 měsíc od jejich uhrazení. Fasádní markýzy, stejně jako další zastiňující doplňky, montujeme celoročně, tedy i v zimě.

Podrobnosti o markýzách FAKRO na fasádní okna najdete na samostatném webu www.fasadnimarkyzy.cz. Vaše otázky vám ale rádi zodpovíme i osobně.

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

Chcete-li využít našich služeb, je nejlépe napsat nám e-mail (objednavky@stresnioknamontaz.cz), ve kterém shrnete:
• O kolik markýz máte zájem a jaké jsou rozměry oken, na která budete chtít markýzy montovat. Tyto orientační rozměry budou sloužit jako podklad pro nacenění. V případě, že budete chtít markýzy závazně objednat, navštíví vás náš technik, který provede přesné zaměření pro zadání do výroby.
• Kdy chcete zakázku realizovat (ihned, do měsíce, na podzim atp.).
• Kde má být zakázka realizována (místo vč. PSČ).
• Upřesňující a kontaktní údaje: pro koho je zakázka realizována (fyzická, nebo právnická osoba – firma spravující bytový dům, stavební firma apod.), jméno a telefon kontaktní osoby
pro upřesnění případných dalších technických detailů.

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky nebo emailem dle charakteru a rozsahu poptávky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně domluvíme časový harmonogram a uzavřeme smlouvu o dílo na dodání a montáž zastínění.

Vzhledem k množství práce a s ohledem na to, kolik času nám zabírá zaměřování zakázek a konzultace na místě, jsme nuceni tuto službu zpoplatit. Jednorázová částka 500 Kč bez DPH zahrnuje maximálně hodinovou konzultaci vč. dopravy (platí pro zakázky v našem dosahu, tzn. Blanensko, Brno apod.) a bude vám následně odečtena z ceny případné montáže. Poplatek se týká i konzultací k servisům. Děkujeme za pochopení.

Markýzoleta má podobné vlastnosti jako markýza, ale liší se od ní svou konstrukcí. Je vybavena speciální vyklápěcí lištou, která nad částí okna vytváří malou stříšku.

Markýzy ve verzi VMZ ZIP a všechny markýzy v dálkově ovládané verzi plní zároveň i funkci sítě proti hmyzu

Markýzy jsou světlopropustné, díky čemuž umožňují nerušený výhled ven

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva