Venkovní zastínění střešních oken

Chcete-li řešit problém přehřívání podkroví, ideální volbu představují venkovní stínící doplňky. Vybírat můžete mezi markýzami a roletami. Oba typy doplňků odráží sluneční paprsky, čímž brání přehřívání skla a následnému sálání tepla do místností. Markýzy a rolety na svá okna nabízí všichni velcí výrobci střešních oken tj. VELUX, ROTO i FAKRO a pořídit je můžete v manuální i dálkově ovládané verzi.

Lamelová roleta ROTO

V případě, že máte neznačková střešní okna, anebo okna od malých výrobců, kteří stínění nenabízí, nezoufejte – i v této situaci existuje řešení. Na taková okna lze instalovat markýzy (tzv. screenové rolety) od firmy ISOTRA. Veškeré zastiňující doplňky montujeme celoročně, tj. i v zimě.

Lamelové rolety
Venkovní rolety na střešní okna jsou nedocenitelným, multifunkčním pomocníkem. Poskytují účinnou ochranu nejen proti přehřívání podkroví, ale zároveň brání pronikání hluku (oceníte zejména pokud žijete v blízkosti frekventovaných silnic a ulic), umožňují regulovatelné zatemnění místnosti, zvyšují tepelnou izolaci podkroví i samotnou bezpečnost domácnosti. Venkovní rolety na střešní okna lze pořídit na dálkové ovládání s elektrickým nebo solárním napájením.

 

Markýzy VELUX

Střešní markýzy
Manuálně ovládané markýzy představují nejlevnější řešení přehřívání podkroví. Markýzy jsou vyrobeny z průhledné tkaniny, která neruší výhled ven a propouští světlo do interiéru. Vedle manuálně ovládaných markýz lze pořídit i dálkově ovládané varianty na elektrický, nebo solární pohon.

Markýzy na fasádní okna
Od roku 2018 nabízí firma FAKRO, jeden z velkých hráčů na poli střešních oken, markýzy i na fasádní okna. Podrobněji v samostatné rubrice.

Jak u nás realizace zakázky probíhá?

Chcete-li využít našich služeb, je nejlépe napsat nám e-mail (objednavky@stresnioknamontaz.cz), ve kterém shrnete:
• O jaký typ zastínění máte zájem a na kolik oken jej chcete montovat. Zároveň budeme potřebovat bližší specifikaci oken. Ideálně nám emailem pošlete vyfocený výrobní štítek okna.
Jak štítek vypadá, a kde ho na okně najdete, zjistíte v našem jednoduchém manuálu.
• Kdy chcete zakázku realizovat (ihned, do měsíce, na podzim atp.).
• Kde má být zakázka realizována (místo vč. PSČ).
• Upřesňující a kontaktní údaje: pro koho je zakázka realizována (fyzická, nebo právnická osoba – firma spravující bytový dům, stavební firma apod.), jméno a telefon kontaktní osoby pro upřesnění případných dalších technických detailů.

My se vám obvykle do 3 pracovních dnů ozveme. Podle potřeby upřesníme detaily (osobně, telefonicky nebo emailem dle charakteru a rozsahu poptávky) a na základě toho navrhneme cenovou nabídku, případně i technické řešení dané situace. Pokud budete s nabídkou souhlasit, následně domluvíme časový harmonogram a uzavřeme smlouvu o dílo na dodání a montáž zastínění.

Vzhledem k množství práce a s ohledem na to, kolik času nám zabírá zaměřování zakázek a konzultace na místě, jsme nuceni tuto službu zpoplatit. Jednorázová částka 500 Kč bez DPH zahrnuje maximálně hodinovou konzultaci vč. dopravy (platí pro zakázky v našem dosahu, tzn. Blanensko, Brno apod.) a bude vám následně odečtena z ceny případné montáže. Poplatek se týká i konzultací k servisům. Děkujeme za pochopení.

Na základní škole v Dolních Věstonicích jsme montovali 40 dálkově ovládaných markýz by FAKRO

Kombinace vnitřních zatemňujících roletek a venkovních markýz.

Markýzy díky své světlopropustnosti umožňují výhled z okna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@stresnioknamontaz.cz
  • www.stresnioknamontaz.cz

Mapa

Staňte se fanouškem

Napište nám

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva